Slnečné okuliare

Chráň svoje oči

Chceš mať čistý výhľad, aby tvoj pohľad na loptu, ihrisko, chodník alebo súpera bol čistý... musíš sa zbaviť odleskov. Naše športové slnečné okuliare ho eliminujú, zlepšujú jasnosť a poskytujú 100 % UV ochranu proti škodlivým UVA/B/C lúčom. To všetko preto, aby si mohol podávať lepšie výkony. Pre každého športovca... na beh, golf, bicykel alebo len tak na nosenie.

Performance

Najvyšší benchmark pre športové okuliare, navrhnuté pre splnenie konkrétnych potrieb športovca počas tréningov a súťaží. Obsahuje tieto modely – HALFTIME, GAMEDAY, DOMINATE, CLUTCH, PLAYMAKER, FORCE 2, BLITZING, GAMETIME, INTENSITY, UNDENIABLE.

Performance
Univerzálne

Univerzálne

Okuliare, ktoré fungujú všade, od tréningu po hru a voľný čas. Obsahuje tieto modely – PHENOM, RAID, HUSTLE, INFINITY, BREATHE, RELIANCE, CIRCUIT, INSTINCT, PURSUIT, IMPULSE.

Outdoor

Navrhnuté na výkon tak na ihrisku, ako aj v prírode. Obsahuje tieto modely – RECON, BATTLE.

Outdoor
Deti

Deti

Zamerané na výkon – technológie použité v našich dospelých modeloch, vhodné pre mládež. Obsahuje tieto modely – PLAYMAKER JR, GAMETIME JR, HUSTLE JR.

GOLF A BASEBALL

Zvýši vnímanie hĺbky a zaistí najjasnejšie zorné pole s maximálnym rozlíšením obrazu.

GOLF A BASEBALL

Technológie

UA TUNED
UA TUNED

UA TUNED

Výkonné šošovky UA Tuned™ sú vedecky navrhnuté pre maximálnu vizuálnu presnosť pri športe. Každá šošovka UA Tuned™ filtruje svetlo, aby sa vytvorilo ostrejšie oddelenie farieb, vylepšené vizuálne detaily a zvýšený kontrast v rôznych športových prostrediach.

100 % OCHRANA: Proti jasnému slnečnému žiareniu.

VNÍMANIE HĹBKY: Zvýši vnímanie hĺbky a zaistí najjasnejšie zorné pole s maximálnym rozlíšením obrazu.

OSTRÉ VIDENIE: Správny kompromis s cieľom dosiahnuť vyššie kontrasty a žiarivé farby.

Z87+ ANSI RATED
Z87+ ANSI RATED

Z87+ ANSI RATED

Okuliare UA označené Z87.1 zaručujú vysokú ochranu proti nárazu, podľa požiadaviek na bezpečnosť ANSI/ISEA WZ87.1-2015. Spĺňa požiadavky OSHA na všetku ochranu očí.

OCHRANA PROTI VODE A ŠMUHÁM
OCHRANA PROTI VODE A ŠMUHÁM

OCHRANA PROTI VODE A ŠMUHÁM

Všetky šošovky Performance Sunglass a Tuned™ majú na prednej a zadnej strane šošoviek nanesenú hydrofóbnu a zároveň oleofóbnu vrstvu. Tá odpudzuje vodu, prach, olej a nečistoty zo šošoviek, a tak zostáva dlhšie čistá a ponúka optimálne vizuálne výsledky.

ZRKADLOVÉ ŠOŠOVKY
ZRKADLOVÉ ŠOŠOVKY

ZRKADLOVÉ ŠOŠOVKY

Viacvrstvové zrkadlové šošovky s kombináciou zrkadlových povlakov ponúkajú špičkovú kvalitu, výkon, trvanlivosť a odolnosť proti poškrabaniu. Špecifické farby, ako je napr. infračervené zrkadlo, navyše absorbujú škodlivé infračervené vlny ako ďalšiu ochranu zraku.

POLARIZED
POLARIZED

POLARIZED

Polarizácia znižuje oslnenie pre jasnejší videní a znižuje únavu očí.

POLARIZOVANÉ ŠOŠOVKY: Obsahujú filter, ktorý polarizuje svetlo, blokuje odrazy a zabraňuje oslneniu.

VYSOKO KONTRASTNÉ POLARIZOVANÉ ŠOŠOVKY: Filtre so špeciálnym farbivom vnútri zmesi, ktoré blokuje oblasti prekrytia medzi farbami. Ponúkajú väčší kontrast medzi farbami a následne vyššie rozlíšenie obrazu.

POLARIZOVANÉ ZRKADLOVÉ ŠOŠOVKY: Kombinujú zrkadlové a polarizované šošovky a tým blokujú odlesky, čo zaisťuje pohodlné videnie.

FOTOCHROMATICKÉ ŠOŠOVKY
FOTOCHROMATICKÉ ŠOŠOVKY

FOTOCHROMATICKÉ ŠOŠOVKY

Automaticky sa prispôsobia slnečnému UV žiareniu, umožnia vidieť jasne a dať očiam ochranu, ktorú potrebujú.


Sústreď sa na výkon

Sústrediť sa na výkon je o nastavení hlavy. Naši športovci sú proste tvrdší než ostatní, pevne pripravení bojovať a presadzovať sa na plný potenciál. Za každým bojom vidia víťazstvo. Na dosiahnutie výkonu sa však potrebujú sústrediť. Okuliare Under Armour sú jedinou značkou, ktorá poskytuje športovcom jasnú víziu, ktorú potrebujú na dosiahnutie svojho maximálneho potenciálu.