Vratenia tovaru

Vratenia tovaru

Ak ti zakúpený tovar nevyhovuje, môžeš ho vrátiť v zákonnej lehote 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu a my ti vrátime peniaze. O priebehu vrátenie tovaru ťa budeme informovať emailom. Vrátený tovar musí byť čistý a nesmie javiť známky opotrebenia. Podrobnejšie informácie nájdeš v obchodných podmienkach. Peniaze za tovar pošleme na tvoj bankový účet čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Výmenu tovaru nerobíme!

Možnosti vrátenia tovaru:

Vrátenia cez predajne Under Armour

Nevhodné tovar prines spolu s faktúrou na niektorú z našich predajní a na mieste s tebou bude spísaný formulár ohľadom vrátenia tovaru. Vrátenia tovaru je zadarmo.

Vrátenie cez Zásielkovňu

Tovar, ktorý chceš vrátiť, zašli späť na našu adresu nižšie. Ideálne v originálnom obale, so všetkými etiketami od výrobcu a na faktúre označ tovar, ktorý vraciaš. Nezabudni napísať číslo účtu, kam pošleme peniaze späť. Vrátený tovar dobre zabal, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.

Vrátenie tovaru zadarmo môžu využiť iba registrovaní zákazníci. Vyber si najbližšiu Zásielkovňu s podacím miestom na www.zasielkovna.sk/pobocky. Na prepážke povieš kód, ktorý nájdeš na faktúre alebo v zákazníckom účte (kód pre bezplatné vrátenie je uvedený iba na faktúrach a účtoch zákazníkov, ktorí sú registrovaní a členmi vernostného klubu Under Armour Friends & Family). Odovzdáš balíček a dostaneš potvrdenie o jeho prijatí. Za pár dní od nás príde email, že balíček v poriadku dorazil do nášho skladu a vraciame ti peniaze späť.

Vrátenia poštou

Ak ti nevyhovuje vrátenia tovaru zadarmo osobne na našich predajniach alebo cez Zásilkovna, môžeš nám samozrejme poslať tovar aj poštou. V tomto prípade však nebude poštovné poskytnuté.

Tovar zašli späť ideálne v originálnom obale, so všetkými etiketami od výrobcu a na faktúre označ tovar, ktorý vraciaš a pripíš číslo účtu, kam pošleme peniaze späť. Vrátený tovar dobre zabaľ, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.

Tovar odišli doporučene na adresu:

“VRATKA”
UnderArmour.sk
Segro logistic park budova F, K Dálnici 1394
Hostivice, 253 01
Česko

(Tovar v žiadnom prípade neposielajte na dobierku)