Vratenia tovaru

Vratenia tovaru

Ak ti zakúpený tovar nevyhovuje, mô┼żeš ho vráti┼ą v zákonnej lehote 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu a my ti vrátime peniaze. O priebehu vrátenie tovaru ┼ąa budeme informova┼ą emailom. Vrátený tovar musí by┼ą ─Źistý a nesmie javi┼ą známky opotrebenia. Podrobnejšie informácie nájdeš v obchodných podmienkach. Peniaze za tovar pošleme na tvoj bankový ú─Źet ─Źo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Výmenu tovaru nerobíme!

Mo┼żnosti vrátenia tovaru:

Vrátenia cez predajne Under Armour

Nevhodné tovar prines spolu s faktúrou na niektorú z našich predajní a na mieste s tebou bude spísaný formulár oh─żadom vrátenia tovaru. Vrátenia tovaru je zadarmo.

Vrátenie cez Zásielkov┼łu

Tovar, ktorý chceš vráti┼ą, zašli spä┼ą na našu adresu ni┼żšie. Ideálne v originálnom obale, so všetkými etiketami od výrobcu a na faktúre ozna─Ź tovar, ktorý vraciaš. Nezabudni napísa┼ą ─Źíslo ú─Źtu, kam pošleme peniaze spä┼ą. Vrátený tovar dobre zabal, aby nedošlo k jeho poškodeniu po─Źas prepravy.

Vrátenie tovaru zadarmo mô┼żu vyu┼żi┼ą iba registrovaní zákazníci. Vyber si najbli┼żšiu Zásielkov┼łu s podacím miestom na www.zasielkovna.sk/pobocky. Na prepá┼żke povieš kód, ktorý nájdeš na faktúre alebo v zákazníckom ú─Źte (kód pre bezplatné vrátenie je uvedený iba na faktúrach a ú─Źtoch zákazníkov, ktorí sú registrovaní a ─Źlenmi vernostného klubu Under Armour Friends & Family). Odovzdáš balí─Źek a dostaneš potvrdenie o jeho prijatí. Za pár dní od nás príde email, ┼że balí─Źek v poriadku dorazil do nášho skladu a vraciame ti peniaze spä┼ą.

Vrátenia poštou

Ak ti nevyhovuje vrátenia tovaru zadarmo osobne na našich predajniach alebo cez Zásilkovna, mô┼żeš nám samozrejme posla┼ą tovar aj poštou. V tomto prípade však nebude poštovné poskytnuté.

Tovar zašli spä┼ą ideálne v originálnom obale, so všetkými etiketami od výrobcu a na faktúre ozna─Ź tovar, ktorý vraciaš a pripíš ─Źíslo ú─Źtu, kam pošleme peniaze spä┼ą. Vrátený tovar dobre zaba─ż, aby nedošlo k jeho poškodeniu po─Źas prepravy.

Tovar odišli doporu─Źene na adresu:

“VRATKA”
UnderArmour.sk
Segro logistic park budova F, K Dálnici 1394
Hostivice, 253 01
─îesko

(Tovar v ┼żiadnom prípade neposielajte na dobierku)