Darčekové karty

1. Všeobecné

Tieto obchodné podmienky sa vzťahujú na darčekové karty Under Armour, zakúpené v kamenných obchodoch Under Armour alebo na e-shope www.underarmour.sk. Vydavateľom darčekovej karty je USRetail CZ s.r.o.

Zakúpením darčekovej karty Under Armour súhlasíte s týmito obchodnými podmienkami („obchodné podmienky“). USRetail CZ s.r.o. si vyhradzuje právo upravovať alebo obmedzovať obchodné podmienky bez upozornenia. Najnovšie obchodné podmienky budú vždy uvedené na www.underarmour.sk/darcekove-karty.

Darčeková karta Under Armour môže mať podobu buď fyzickej karty, pokiaľ je zakúpená v kamenných obchodoch Under Armour, alebo podobu elektronickú, pokiaľ je zakúpená cez e-shop www.underarmour.sk.


Darčeková karta Under Armour sa môže používať výlučne v kamenných obchodoch Under Armour Brand House (viď. www.underarmour.sk/nase-predajne) a na e-shope www.underarmour.sk v krajine, kde bola karta zakúpená. Darčekovú kartu Under Armour môžete použiť na zaplatenie celej hodnoty alebo časti hodnoty vášho vybraného tovaru.

Pokiaľ váš nákup alebo online objednávku nepokrýva darčeková karta Under Armour kompletne, môžete použiť ďalší spôsob platby na uhradenie nákupu (hotovosť, platobnú kartu).

Darčeková karta sa používa jednorázovo. Ak je hodnota zakúpeného tovaru nižšia ako hodnota partnerskej darčekovej karty, rozdiel sa nevracia.
 

2. Aktivácia karty

Pri zakúpení karty v kamennej predajni Under Armour dôjde k aktivácii karty naskenovaním a zaplatením karty. Účtenka za kartu slúži ako doklad aktivácie.

Pri zakúpení karty na e-shope www.underarmour.sk dôjde k aktivácii karty zaplatením karty. Faktúra za kartu slúži ako doklad aktivácie.
 

3. Platnosť karty

Doba platnosti darčekovej karty je 6 mesiacov odo dňa jej aktivácie. Po uplynutí doby platnosti darčekovej karty Under Armour nemá zákazník právo žiadať akékoľvek peňažné plnenie po vydavateľovi, a to ani v prípade, že prostriedky na darčekovej karte zostali nevyčerpané.

Pokiaľ bude karta uplatnená na kamennej predajni Under Armour Brand House cez EAN kód, bude automaticky zneplatnený PIN kód umiestnený pod stieracím poľom pre uplatnenie na e-shope www.underarmour.sk. A naopak.
 

4. Vrátenie tovaru

Pokiaľ bol nákup na eshope uhradený darčekovou kartou, tak v prípade vrátenia tovaru je vystavený zľavový kód na hodnotu vratky. Zľavový kód platí iba na eshope.

Darčekovú kartu Under Armour nie je možné vymeniť za hotovosť.
 

5. Úročenie

Prostriedky na karte nie sú úročené.
 

6. Obmedzená zodpovednosť

USRetail CZ s.r.o. nenesie zodpovednosť za darčekovú kartu Under Armour, akonáhle je aktivovaná, ak sa následne stratí, je ukradnutá, deaktivovaná alebo zničená. Zaobchádzajte so svojimi darčekovými kartami Under Armour ako s hotovosťou.

Darčeková karta môže byť použitá príslušným držiteľom. Za používanie a úschovu darčekovej karty zodpovedá výhradne jej držiteľ. V prípade jej odcudzenia, stráty alebo poškodenia nebude vymenená. Karty získané akýmkoľvek nezákonným spôsobom budú neplatné, nebude ich možné použiť na nákup produktov.
 

7. Zákaznícky servis

Email: info@uaretail.sk

Telefon: +421 233 221 084 (Po – Pi 9-17:00)
 

8. Informácie o spoločnosti

USRetail CZ s.r.o. U Hvězdy 1451/4, Břevnov, 162 00 Praha 6

IČO 07195559

Spisová značka C 296392 vedená na Mestskom súde v Prahe vedená na Mestskom súde v Prahe.